بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» تجربه عمل شقاق پس از لیزر

یکی از تجریبات مراجعین عزیز: زمانی که احساس درد و سوزش در مقعدم داشتم، فکر می کردم که به مرور زمان از بین میره ولی نرفت و من به دکتر گوارش مراجعه کردم. دکتر تشخیص دادن که شقاق مقعدی دارم و پماد شقاق دیلتیازم برایم تجویز کردند. پس از چند ماه که قبل و بعد از اجابت مزاج از این پماد استفاده کردم، حس کردم که هیچ تغییری ایجاد نشده و مجدد به متخصص جراحی و لیزر مراجعه کردم.

ایشون بهم پیشنهاد دادن که میتونم با لیزر به صورت سرپایی درمان بشم و دیگه لازم نیست که از پماد استفاده کنم. با مشورت و پرس و جو از چند آشنا که تجربه عمل مشابه داشتن، تصمیم گرفتم بالاخره با لیزر عمل شقاق انجام بدم.

بعد از عمل با لیزر طی یک هفته مشکل یبوستم کاملا برطرف شد و درد، سوزش و خارشم هم از بین رفت. الآن هیچ اثری از زخم شقاق نیست و به وضعیت عادی رسیدم.

تجربه عمل شقاق بیماران بعد از درمان با لیزر

آیا شقاق مقعد خود به خود درمان میشود؟

زمانی که زخم سطحی باشد بله. این نوع از شقاق مقعدی حاد (موقت) هستند. آنها ممکن است به هیچ درمانی، فراتر از خود مراقبتی، نیاز نداشته باشند. یا ممکن است فقط به یک کرم تجویزی یا پماد شقاق برای تسکین موقت درد نیاز داشته باشید، مانند لیدوکائین. اما اگر شقاق شما پس از چند هفته بهبود نیافت، نیاز به درمان دارد.

بررسی دیگر روش های عمل جراحی شقاق

پیش از ورود روش درمان بیماری ها با لیزر در حوزه پزشکی؛ روش نسبتا قطعی برای درمان از عمل جراحی استفاده می شد. متاسفانه در این موارد بیمار مجبور به تحمل عوارض جراحی، بیهوشی، بستری در بیمارستان و دوره مدت نقاهت طولانی همراه با درد بود. این روش ها که امروزه به ندرت یا بهتر است بگوییم اصلا به کار گرفته نمی شوند، در ادامه توضیح داده شده اند:

بهترین روش درمان را از مشاوران ما بپرسید

اگر نمی دانید که کدام روش درمانی برای شما مناسب است، می توانید عکس شقاق خود را به شماره روبرو در واتساپ ارسال کنید و از مشاوره رایگان مشاوران ما بهره مند شوید.

09197715527


جراحی اسفنکتروتومی

متداول ترین روش جراحی شقاق مقعدی ، اسفنکتروتومی داخلی است. این یک روش سرپایی است که اغلب در بیمارستان ، کلینیک یا مرکز جراحی انجام می شود. طبق آمار و گزارشات، در بین دیگر روشهای جراحی؛ اسفنکتروتومی نتیجه قطعی تری دارد.

hpvdarman.com/%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%82/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86/


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده