درمان قطعی زگیل تناسلی با سرکه سیب

» درمان قطعی زگیل تناسلی با سرکه سیب


میخواهیم روش درمان خانگی زگیل تناسلی و زگیل معمولی رو با استفاده از سرکه سیب بررسی کنیم.


درمان قطعی زگیل تناسلی با سرکه سیب یکی از موثر ترین روش های درمان خانگی زگیل تناسلی و بدون جراحی است.
درمان زگیل تناسلی با روشهای خانگی چقدر طول می کشد؟


بسته به موقعیت زگیل و انگیزه شما برای خلاص شدن، طی یک یا دو هفته می تواند طول بکشد. البته شما هم باید کمی صبور باشید!درمان زگیل تناسلی با سرکه سیب درد دارد؟


ما قرار نیست به شما دروغ بگوییم! پس بیایید رک باشیم.. کمی درد دارد ولی قابل تحمل است و نتیجه آن درخشان!چطور با استفاده از سرکه سیب زگیل تناسلی را درمان کنیم؟


ابتدا ، توپ هایی از پنبه درست کنید و آن ها را به صورت یک چهارم یا کوچکتر برش دهید. (هدف این است که زگیل و پوست اطراف آن را کاملاً بپوشانید). شما همچنین می خواهید توپ پنبه را به اندازه ای برش دهید تا اصلا آشکار و آزار دهنده نباشد.


توپ پنبه ای خود را در سرکه سیب خیس کنید. توجه کنید که این خیسی باید به اندازه ای باشد که پنبه فقط کرطوب شود نه اینکه بطور کامل آغشته شود!


توپ پنبه را روی زگیل قرار دهید و آن را با بانداژ محکم. هرچه محکم تر بهتر !


سرانجام شروع به سوختن می کند. این احساس سوختگی نشونه ی خوبیه! تا زمانی که می توانید سوختگی را تحمل کنید و بگذارید که پنبه روی زگیل بماند.


هنگامی که به استراحت نیاز دارید ، توپ و بانداژ پنبه را بردارید.


این کار را مرتبا چند بار در روز انجام دهید تا به مدت دو هفته زگیل کاملا درمان شده باشد.برگرفته از مطالب سایت: http://health-org.blog.ir/آخرین مطالب این وبلاگاستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده غیر حضوری
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
راز اعداد جفتراز اعداد جفتراز اعداد رند ، اعداد فرشتگان  ساخت وبلاگ